Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plavání včera, dnes a zítra

3. 2. 2008
Plavání včera, dnes a zítra

Po začátečních zmatcích - včera, dnes a zítra, které jsem vyrobila tím, že jsem se koukla do kalendáře jak jsem byla zvyknutá a on je letos trošku jinak uspořádaný - jsme se nakonec shodli, že to plavání je v sobotu 2.2.2008 a tentokrát jsme se sešli v počtu čtyř, tedy Pája a tři "vodní víly". To k nám přibyla jedna Verčina kamarádka.
Ovšem kdo se chcete pobavit a zasmát tak se k nám přidejte. Hned u pokladny vznikl menší zmatek, tím, že u mne jedna padesátikoruna + tři dvacetikoruny - jedna desetikoruna : dvěma = 60,- (opravdu skvělé kupecké počty), a začalo to v našich řadách šumět , že nám to zase podražili a rovnou teda o 15,- Kč. No to je prostě neskutečné, všechno se zdražuje. Světlo do toho vnesl hrdinně Pája, když si šel koupit vstupenku a nutil pokladní 60,-. Kč a ona mu pořád deset vracela, pak pochopil, že tedy to vstupné je 50,- a zdražili to pouze o 5 korun.
Pak už to bylo rutinně bez sebemenších zádrhelů. Vypadalo to tak, že Verča s kamarádkou plavaly sem a tam bez oddechu, Pája ten byl věčně třičtvrtě bazénu pod vodou a taky si to brázdil z jedné strany na druhou, ovšem já jsem si plynule a vytrvale přeplavala jeden bazén tam, pak jsem si odpočinula a počkala až se ti šílenci zase objeví u mne a plavala jsem zpět. Sem tam jsem se vydala do půl bazénu sama, pozdravila jsem se s ostatními a plavala zase zpátky. Pavel spočítal kolik mě stojí minuta prostoje ve vodě, ale mě to vůbec neštve, přeci si neuženu infarkt neeeeeeeeeee, nehledě k tomu, že tolik jsem toho v životě nenaplavala jako s těmito vodními a podvodními živly.
Po hodině plavání jsme se usnesli, že pokračování si dáme ještě u čajíčku - tentokrát bylinkového vlastnoručně mnou nasbíraných bylinek a tradičně kaktusového. No a Pája se pak vydal na zpáteční cestu do svého "soukromého bunkru pěšourem", zvládnul to celkem rychle a dál už to znáte. Podal podrobné hlášení.
S pozdravem "Sportu zdar a plavání zvláště " se s Vámi loučím do dalšího srazíku. Bez fotek.
Anička

Komentáře

Přehled komentářů

jaké razítka? (Pája, 09. 02. 2008 13:05)

Tož Jano, ty nám chceš dělat ostudu nebo co? Nezapomeň, že za tu dobu, cos tady nebyla, jsme trochu dospěli a stala se z nás váž(e)ná společnost :))

BAF BAF (Janis.lvíková;), 08. 02. 2008 19:24)

KUK Pájo no joooo furt ležím v knihách a učím se nesmysle abych zjistila, že praxe je ouplně jinááá že? ;oD no já se zapíšu jinak připravte mi razítka a vy si přprafte různé části těla ;oD Ty osobně Pájo asi já ani nevíím xixi

BAF!!!! (Pája, 08. 02. 2008 10:45)

Fuj to sem se lek!!! Čauky Jaňulo, no to trvalo, něž jsi nás našla :-)) Jasně že Tě bereme, dokonce z protekce to budeš mít i bez zápisného :)))

BAF! (lvíčková, 08. 02. 2008 02:11)

ahooooooooooooj bandoooooooooo zdravím vás z Práglu, tak co přijmete mi taky do tlupy ale na kole se bojím tak leda s řidičem na babetě ;))))

Když všechno, tak všechno.. (Pája, 07. 02. 2008 20:49)

..pokud to bude zajímavé a rozvine se k tomu živá diskuse, proč ne :-))

":oD (Zdenula, 07. 02. 2008 07:07)

Pájovi, tak tos mě rozesmál a opravdu všechno Pájo? hahahahahahahahahahahahahahaha.....Aničko, jsi příliš skromná a nedostane se ti pak smetánky :)

Supr článek (Anička, 04. 02. 2008 21:25)

Teda tolik chvály jsem ani nečekala. On to píše sám život, tyhle věci prostě nevymyslíš i kdyby ses rozkrájela. Ale třetinový úspěch přenechám Pájovi, přeci jen, kdyby neudělal korekci a nehodil to na stránky tak bych nesklízela smetánku.

Komín- A kde je článek?(Zdeňule) (Pavel, 04. 02. 2008 20:48)

No ale snad víš, že když se sejdou dva členové tak už je to akce, takže cokoliv se Zdenálem děláte, je nutno zveřejnit, popřípadě doložit fotkama :))

plaváčkům i neplaváčkům) (Zdenula, 04. 02. 2008 19:42)

Aničko,supr článeček,jsem si početla,díky.S myšlenkovými pochody si hlavinku nedělej, mám to obdobné a to nepíšu o mém dlouhém vedení hihihi.Takže v Břeclavi i v Laa bylo fajn,jak čtu, tak to vám všem přeju....Zdenci v počtu tří jen proletěli Komínem ";o)) venku bylo jarně a dobře se pěškobusilo)

článek (Pavel, 04. 02. 2008 18:13)

Andulka když chce, dokáže divy :-)) Ale bacha, taky jsem měl podíl alespoň na té korekci. Ale jinak, se třema aquabellama to nemělo chybu :-))

Myšlenkvé pochody (Änička, 04. 02. 2008 11:23)

Tak to seš Pavli fakt skvělý, někdy totiž své myšlenkové pochody nechápu ani já, natož aby je chápali ostatní. Ale uznej, že kupecké počty, včera dnes a zítra a potkali se u Kolína , nemají chybu.

No teda.... (Jiřka, 04. 02. 2008 10:52)

Anička-šikulka.Nemluví o tom,ale rovnou koná.Článek normálně bezva-jako kdyby to psal Pavel.Myslím,že když to takto bude pokračovat,bude bez práce:))

kupecké počty (Pavel, 03. 02. 2008 22:20)

Tak článek máš tady a musím se přiznat, že teprve teď jsem pochopil tvé myšlenkové pochody u té pokladny, kde jsem byl pro změnu za trotla já.