Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobotní divadlo - 17. 1. 2009 v 15h

17. 1. 2009

Takže tak, jak jsme se už dřív domluvili, nespali jsme 17. 1. zimním spánkem ani nezalezli do tepla :), ale vyrazili jsme opět do ulic :), tentokrát do Mahenova divadla, a to na do dubna vyprodaného "Landu". Poněkteří dokonce navštívili i výstavu 100000 let sexu na Špilberku (Majka, Alice, Mirek) a podělili se s námi o své zážitky, holky i o zážitky z lovení kešek - jak Alice byla na chvíli veverkou :). Ostatní  lidičkové přišli přímo do divadla. A protože původně zamluvené lístky byly neprodejné, "rozfouklo" nás to na různá místa 3. pořadí, ale myslím, že to nezměnilo nás zážitek, i když zaslechla jsem z jednoho "koutku", že výhled mohl být malinko lepší a taky že přes malinko hlučnější hudbu nebylo slyšet zpěv jedné z postav. V divadle jsme se seznámili s dvěmi kamarádkami Miloše, a to nejkrásnější babičkou Hankou a Yvonou. Pak nás Anička počastovala ovocnými bombóny se slovy "z cizího krev neteče", pak dodatečně jsme zjistili, že to byly bombóny Věrčiny :D. Co napsat o představení? Asi jednoduše: Landa prostě nezklamal!!! Představení jsme pak rozebrali v hospůdce. Miloš se od nás oddělil se svými kamarádkami, když řekl, že s nimi chce být sám, sice potom jsem zaslechla, že to měl být vtip :). My ostatní jsme zapadli také do nedaleké hospůdky a polévka a těstoviny a pití udělaly dobře našim žaludkům. Díky všem zúčastněným za moc hezký večer!

Zúčastnili se: Majka, Alice, Mirek, Anička, Verča, Miloš, Hanka, Yvona a Zdena

Divadlo v březnu:

Janáčkovo divadlo: 7. a 21. 3. Tosca, 14.3. Balet 21.století

Mahenovo divadlo - 7.3. Dlouhý,Šikroký a Bystrozraký ;), Gazdina roba,14.3. Ideální manžel,Labutí jezero, 21.3. Lakomec

Reduta - 7.3. Madama Butterfly, 21.3. Kostěj Nesmrtelý, La Sonnambula

Divadlo Husa na provázku a Bolka Polívky nevím, co dávají.

Zapsala Zdenula.

Komentáře

Přehled komentářů

Anička (Zdenula, 21. 01. 2009 19:44)

haha to ano, takže teď už budeme péct, ju? :D

díky (Anička, 21. 01. 2009 18:07)

a tak si to holky rozberte, nakonec patří dík všem co se zúčastnili ne? Každý přišel se svojí troškou do mlýna,..,. cha cha

Aničce (Zdenula, 21. 01. 2009 06:45)

mně Aničko, neděkuj, nápad to byl Majčin, jí patří dík :)

... krásný kulturní zážitek (Anička, 20. 01. 2009 18:16)

a tentokrát jsem ani nebrblala, že nemám kam složit nožky. Zdence díky za nápad a za vyzvednutí lístků. Na výstavě jsem nebyla , ale i tak krásně ztrávená sobota mezi přáteli. Díky všem...

divadlo (Verča, 19. 01. 2009 12:32)

Ještě jednou děkuju Všem za hezké odpoledne a hezký kulturní zážitek,brzo zase naviděnou

divadlo (Zdenula, 18. 01. 2009 20:13)

mně není zač děkovat, jen jsem koupila lístky a ráda :), příště zas koupím, až si něco vybereme...muzikál? uvidíme, jestli uvidíme :)

..a ještě... (Majka, 18. 01. 2009 10:38)

...jsme se s Alicí při cestě domů shodly na tom, že bychom nebyly vůbec proti, udělat si třeba celodenní výlet do Prahy - spojený s návštěvou nějakého muzikálu.Tak jsem se na to mrkla a v březnu je možnost si ještě vybírat ze všech uváděných. Pravda - lístky se tu motají v trochu vyšší kategorii, ale na druhou stranu - kdy jste byli naposledy v Praze? A kdyby byla dvě auta...klidně se hlásím jako první řidič. Je to jen návrh...třeba i do budoucna - nejen v měsíci březnu...i když - pak už bude venku hezky a budeme spíše trajdat v přírodě, že? :-)

jo, jo... (Majka, 18. 01. 2009 10:20)

..den to byl docela náročný....pro Alici možná ještě víc. Na druhou stranu - nevyšla aspoň ze cviku - v práci si neustále "staví hnízda", tak se v tom šplhání jen zdokonalila! :-) K výstavě - pokud budete mít čas, tak tam zajděte - my měli docela málo času, ale i tak jsme pochytili docela zajímavé informace. A ohledně výhledu - přiznávám se, že jsem ta frflající byla já - bezpečí je dobrá věc....jen to brání v rozhledu! :-) Minulý týden jsme byli v Redutě. Když jsme dosedli, měli jsme v úrovni očích zábradlí. Tady bylo pro jistotu celé zamřížované kolo, takže jsme se koukala skrze jeho jednu výseč...musíme očíhnout "nezávadná" místa a pak to bude úplně o.k. K Landovi netřeba dodávat nic..snad jen to, že jsem byla velmi mile překvapena, že tam vystupoval neb jsem na netu četla, že od nového roku už měl být alternován...Ještě jednou dík Zdence za zajištění lístků a brzy zase na viděnou! :-) Těším se!

ahoj (Miloš, 18. 01. 2009 08:50)

Tož bylo to fajn. Divadlo svým nádherným interierem jen stěží konkurovalo půvabu přitomných dam... Landa také ohromil, viděl jsem jej prvně naživo.
Tak diky všem a zejména organizátorům...