Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opět jeden lehký sportovní den

25. 6. 2011

Odvoláním akce Macocha jsme sice ztratili poslední možnost k průzkumu těchto krásných končin, nicméně nám tak zůstal ušetřen jeden den a tak by byla škoda ho promarnit někde na zahrádce nebo nějakým úklidem. Navíc bylo třeba odblokovat ztuhlé svaly a nervy po perném týdnu a tak nebylo zatěžko dát opět mimoplánový scuk. Jak se pomalu stává tradicí, i dnešní volný den pojalo zdravé jádro jako lehký sportovní relax se vším všudy, tedy zahájením v lázeňském bazénu v Lednici.

 Příjemná vířivka, tentokrát pouze v dámské společnosti, dala základ kvalitnímu uvolnění, načež se zapomnělo na druhý bod programu, tedy "romantickou procházku zámeckým parkem", jak říkává Miloš. Bylo to asi dobře, páč dalším bodem programu byly kuželky a mezitím venku vydatně sprchlo.

Na Myslivně už nás u dveří vítali otázkou, jestli budeme hrát, čímž tedy patrně patříme jaksi mezi štamgasty. Kuželky probíhaly v obvyklém duchu a s obvyklými výsledky, čili jsem opět s přehledem vyhrál, tentokrát jsem si udržoval náskok hned od začátku. Dlužno dodat, že mi zdatně šlapala na krk Jiřka a vyhrál jsem jen "o prsa"; tragický výkon však předvedla Anička. Nicméně jsme kvalitně procvičili svaly od sportu i od smíchu a jelikož ještě zbyl kousek dne, byl dalším bodem karban u Aničky. Když jsou sportem šachy, tak je taky i karban, zejména, pokud se nehraje o prachy a musí se přitom přemýšlet. Což žolík bezesporu je.

Zahájeno bylo nejdříve popovídáním u kafe, dobré roládě i zmrzlině, pak Jiřka prchla domů a tak se lehkovážně vzdala možnosti výhry a přenechala odpovědnost na nás. Tož, zadařilo se mi opět, Anička sice nesměle zavřela úvodem, párkrát v průběhu a vícekrát na závěr, ale to zdaleka nestačilo na zdrcující úder, který jsem nasadil a v nepřerušené sérii excelentních závěrek i dlouho držel. Ani závěrečný vědecký rozbor neodhalil příčiny jejího neúspěchu. Zdá se, že si Anička své štěstí vybrala už kdysi dávno a nyní sbírá smůlu po kýblech a mně se daří na všech frontách.

Leč, štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš; navíc bývá dosti vrtkavé a když se unaví... obrat může nastat nečekaně a kdykoliv, tak se nechme překvapit. Docela jí to i přeju. Odveta tudíž visí ve vzduchu a přijde zajisté při nejbližší příležitosti.

Tož, tak!

Pavel

kuzelky250611screenshot-2011-06-27_00-47-13.png
 

 

Komentáře

Přehled komentářů

výsledky

(Pavel, 27. 6. 2011 0:58)

po přepočtení výsledků v chytré mašince byla zjištěna krpa, samozřejmě v můj neprospěch. V tomto světle tedy již přestává být vítězství pouze náhoda, že, dámy... :))

Re: výsledky

(Jiřka, 27. 6. 2011 5:46)

Ne,ne,ne:)). Však uvidíš na odvetě. Já už vím, jak na to, Aničce dojede anděl z dovolené a porážka tě nemine:)).

Re: Re: výsledky

(Anička, 27. 6. 2011 14:41)

Šmánkote, zae jsem ho ošulila a to o celých deset bodů myslím. Jestli to není jedno jestli vede o 13 nebo 23. Však počkej, vyladíme formu, namažeme pod koleny, pod lokty i pod čepicí a to pak bude lítat, nebudeš stačit koulet očkama.

Re: Re: Re: výsledky

(Pavel, 27. 6. 2011 20:24)

Nojo, kdybys přidala, tak se neozvu, že... Tak už se těším na odvetu. A já namažu taky, neže ne :))

Re: Re: Re: Re: výsledky

(Pavel, 27. 6. 2011 20:41)

Kromě toho bys měla začít pomalu uvažovat o vrácení titulu Žolíké královny, kterýžto Ti byl udělen sice oprávněně, ale poněkud unáhleně, že... ))

Re: Re: Re: Re: Re: výsledky

(Anička, 27. 6. 2011 22:08)

No no, jak unáhleně.... prvně titul udělíš a pak ho chceš zase brát... kdes to viděl? Z které soutěže sis vzal vzor co???

Re: Re: Re: Re: Re: Re: výsledky

(Pavel, 28. 6. 2011 1:09)

Z plzeňské univerzity :)))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: výsledky

(Anička, 28. 6. 2011 22:46)

No to si máš kde brát vzor.... nic lepšího v zásobě nemáš?

vidim

(Miloš, 26. 6. 2011 12:23)

Jak vidim, Pavel si užival s holkami u nás. Já jel zase do Brna...

.. já mám taky jedno

(Anička, 26. 6. 2011 11:24)

prvenství, tolik bodů na tři hody se nepodařilo nikomu.... třikrát rigól a byla z toho nula jako hrom, to jste žádný nešel v mých šlepějích.:)))

no, o prsa,

(Jiřka, 26. 6. 2011 9:35)

řekla bych, že jen o fous:) ). Lépe řečeno, jeden či dva nepodařené hody. A co pochvala za můj rekord 17 ? Na sebe pěješ ódy a když se chudáčkovi, co pořád prohrává daří, nic:)).
Jinak opravdu příjemný den, u hry jsme se zároveň i léčili, protože jak známo, smích léčí, Aniččina roláda byla vynikající a jak už naznačil Pavel, je talentovaná i na výrobu jiných doplňků, šikulka. Takže Aničko klidně ať jsi štěstí i anděl strážný jde na dovču, jedna prohra nic není, máš jiné přednosti:)).

Re: no, o prsa,

(Pavel, 26. 6. 2011 9:43)

Jo, těch 17 bodů je pro mě noční můrou a mé vítězství tak docela bledne.

Odveta

(Anička, 26. 6. 2011 7:42)

Byl to opravdu velmi příjemný den a to, že pršelo nám vůbec nevadilo. V době kdy my se pohybovali venku bylo nádherně a po dešti se vzduch osvěžil.
Nevím čím to je, ale zřejmě si "štěstí" spolu s "andělem strážným" vyjeli na velmi dlouho dovolenou nebo se někde spolu pozapomněly. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit, že já "žolíková královna" to vedu od desíti k pěti.
Odveta samozřejmě bude, přeci tu šňůru potupných proher musím jednou přetrhnout. Ikdyž kdybychom ještě chvíli pokračovali ve hře, kdovíjak by to dopadlo. V pravý čas to ovšem bylo přerušeno, co kdyby náhodou, že?????

Re: Odveta

(Pavel, 26. 6. 2011 8:30)

tak pokud si pamatuji, konstatovali jsme, že dorovnání by došlo nejspíš tak o půlnoci. A to kdoví jestli. Takže konec spekulacím co kdyby a jestli, a trénuj. Doba byla stejně pokročilá a tak akorát zralá na odchod.
Jinak ještě doplňuji, že Anička vybalila budoucí šaty a jiné propriety na zatím nejmenovanou "zahradní slavnost", vše vlastnoručně vymyslené a dělané a nad jejím umem a pílí jsme jen uznaně pokyvovali hlavou. Super!